ana sayfa > Minecraft Rehber > Minecraft Oyunu

Minecraft Oyunu

Pazartesi, 01 Tem 2013 yorum ekle yorumlara git

Minecraft Oyunu

Oyunların Güvenli Adresi
Daha çok çocukların ilgilendiği bir aktivite gibi gözükse de oyunlar, büyük küçük herkesin vakit geçirmekten zevk aldığı ve ilgi duyduğu aktiviteler arasında yer almaktadır.

Çocukların başlıca ihtiyaçları arasında yer alan oyunlar, büyükler için gündelik streslerden uzaklaşma ve boş vakitleri eğlenerek geçirme yöntemidir. Oyun sırasında yapılan her şey çocuklara çeşitli beceriler kazandırmaktadır. Oyunun, çocukların fiziksel ve bedensel gelişimine katkısı uzmanlarında belirttiği gibi çok büyüktür. Oyun sırasında uyulması gereken kurallar, çocukların gerçek hayatta da var olan bir takım kurallara uymaları gerektiğini öğretir. Çeşitli stratejiler, çocukların karşılaştıkları durumlarla baş edebilme yetkinliklerini geliştirir. Bu ve bunun gibi pek çok yararı olan oyunlar çocukları hem eğlendirir hem de onları yetiştirir.
Geçmişte çocukların oyun oynamaları için aile gözetimi bugün ki kadar gerekli değildi. Çocuklar güvenle mahalle aralarında oynayabiliyorlardı. Günümüzün değişen yaşam koşulları sebebiyle çocuklar parklarda, bahçelerde ancak ailelerinin gözetiminde veya kontrolünde oyun oynayabilmekte, enerjilerini bu şekilde atabilmektedirler.
Online oyunlar adı verilen ve bilgisayarlarla internet üzerinden oynanan oyunlar renkleri, sesleri, animasyonları ile çocukların en çok zevk aldığı oyunlar arasında yer alır. Özellikle aileler, dışarının güvensizliğine karşı evin güvenliğinde internet ortamında oynana oyunları tercih edebiliyorlar. Çocukların güvenle oyun oynayabilecekleri
724Oyunlar.COM sitesi onarca kategori altında bulunan yüzlerce oyun ile her yaştan çocuğa ve yetişkinlere hitap etmeyi başaran bir site.
Erkek çocuklarının en çok ilgi duyduğu, araba, macera, aksiyon,
tüm savaş oyunları ve strateji oyunları ile kız çocuklarının ilgi duyduğu, moda, dekorasyon, yemek ve makyaj oyunları ile akla gelebilecek en güncel ve en yeni oyunlar,
724Oyunlar adresinde büyük küçük tüm oyun severleri bekliyor.

Balon patlatma, macera, yemek yapma, pasta yapma, dövüş, barbie, araba yarışı gibi oyunların yanı sıra matematiksel becerileri geliştiren eğitici zekâ oyunları ve bulmacaların da bulunduğu site çocukları eğlenirken öğrenmeye yönlendiriyor. Ebeveynlerin çocuklarının güvenle vakit geçirme isteğine en iyi şekilde cevap veren site, türkçe menüsü ile çocukların tek başına kullanım kolaylığı olan bir site olma özelliği taşıyor.

Categories: Minecraft Rehber Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok