ana sayfa > Minecraft Modları > Minecraft Industrial Craft 2 Modu indir

Minecraft Industrial Craft 2 Modu indir

Perşembe, 26 Haz 2014 yorum ekle yorumlara git

Minecraft’ın en sevilen modlarından biri haline gelmiş olan Industrial Craft 2 modu, oldukça farklı bir mod olarak karşımıza çıkmıştır. Oyuna hammadde, güç üretimi ve yeni araçlar katarak geniş bir etki sağlar. Oyun stilinizi kolaştırarak, farklı eklemeler yapmıştır.Popüleritenizi arttırarak oldukça farklı bir oyunu oynamanızı sağlayacaktır. Diğer modlarla uyumlu olan Industrial Craft 2 modu sizin en iyi Minecraft’ınızı oynamanızı sağlayacaktır.

Minecraft’ta farklı bir atmosfer yaşamak isteyenlerin en iyi modlarından biri olacağı kesin olan Industrial Craft 2 modu, 1.5.2, 1.6.4, 1.7.2 ve 1.7.4 sürümleri için uygundur. Minecraft’ın son sürümleri için henüz güncellenmemiştir. Çıktığı zaman sitemizden indirebilirsiniz.

Industrial Craft 2 Modu Nasıl Kurulur?

  • İlk önce verdiğimiz linkten oyunu bilgisayarınıza indiriniz.
  • Başlat çalıştır kısmına ‘%appdata% yazarak klasörü açınız.
  • Karşınıza çıkan pencerede ‘.minecraft‘ klasörü içine giriniz ve ‘mods‘ klasörüne giriş yapınız.
  • İndirdiğiniz ‘industrialcraft.jar‘ dosyasını ‘mods’ klasörünün içine atınız.
  • Meta-INF dosyasını silmediyseniz, siliniz.

Industrial Craft 2 İndirme Linkleri

İndirme işlemini yapamayanlar lütfen talimatları okuyunuz!
Verdiğimiz linke tıklayın. ‘Bc.vc‘ sitesi açılacaktır. 5 saniye bekleyin ve yukarıda bulunan ‘Reklamı Geç‘ butonuna tıklayıp, reklamı geçin. Turbobit.net sitesine bağlanacaksınız. Lütfen açılır sekmeleri kapatınız.
Sağ alt kısıma bakıp ‘Normal İndirme‘ deyin. ‘Get free trial turbo access for 24 hours’ denilen kısmında bulunan ‘X’ ikonuna tıklayıp çıkın. Karşınıza yeni çıkan sayfadan ‘Güvenlik Kodunu‘ girin.  59 saniye beklemeniz gerekmektedir. 59 saniyenin bitiminden sonra ‘İndir veya Download‘ diyerek indirin.
Eğer ki sizden 10 dakika beklemenizi isterse, modeminize reset atınız. 10 dakika bekledikten sonra halen aynı hatayı size gösteriyorsa, tekrar deneyin o da olmadı premium almaktan başka bir şansınız yok.

İndirmek için tıklayın..

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok